Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany

KONTAKTY

Wiktor, 26 lat
Pierwsze rezultatyt były widoczne już po paru tygodniach. Nie mówię, że członek wyrósł od razu o 10 cm, ale poczułem przypływ siły seksualnej i mój członek niby zmężniał.
Mikołaj, 34 lata
Pierwsze zmiany, które zauważyłem po zastosowaniu Programu powiększenia członka, nastąpiły po tygodniu. Poczułem, że mam długotrwałą erekcję.
Roman, 25 lat
Po dwuch tygodniach ćwiczeń ja nie poznaję swój członek przy spojrzeniu na siebie w lusterku. Moja dziewczyna mówi, że stałem się bardziej wytrzymały w łóżku.
Konstanty, 23 lata
Po zastosowaniu metodyki mój członek stał się twardszy, silniejszy, i sztywniеjszy niż kiedykolwiek mogłbym sobie wyobrazić.
Maks, 24 lata
Ćwicząć na podstawie Waszego systemu mój członek stał się dłuższy okołu 2 cm i mniej więcej półtora razy grubszy. Metodyka jest wspaniała!
Aleksander, 23 lata
Chyba jak i większość, wątpiłem w efektywność metodyki. Postanowiłem podejść do tej kwestii naukowo i jakby co, rozwiać mit. Przed rozpocząciem ćwiczeń uważnie zmierzyłem członek. Mojemu zdziwieniu nie było granic, gdy po upływie półtora miesiąca powtórzyłem pomiary. Długość 3,5 cm i szerokość ponad centymetr więcej. To naprawdę działa, chociaż moje rezultaty są daleko od maksymalnych.
Dariusz, 30 lat
Po regularnych ćwiczeniach w ciągu dwóch i pół tygodnia długość zwiększyła się od 15,5 cm do 20,5 cm. Obwód zwiększył się mniej więcej o 2 centymetry. Nie rozliczałem na jakieś fantastyczne rezultaty, szczerze mówiąc, oczekiwałem ich całkowitego braku czy nieznacznych zmian.
Waldemar, 22 lata
…po dwu miesiącach stoisz i spoglądasz z góry na swój „mega – przyrząd“ i myślisz „Nic sobie... To jest niesamowite!”. Odzyskałam na nowo pewność siebie, stałem sią bardziej doświadczony w stosunkach seksualnych.
Olgierd, 29 lat
Zaimponowało mi to, na ile niniejsza metodyka jest prosta i rezultatywna. Mniej więcej w ciągu miesiąca osiągnąłem powiększenia mojego członka prawie o 6 cm! Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych rezultatów i moja przyjaciółka również!
Wiesław, 31 rok
Jednocześnie z tym rezultatem, który osiągnąłem, zrozumiałem, że duży członek w seksie – to naprawdę wspaniale! Bardzo dziękuję!
Mikołaj, 28 lat
Uwierzyłem w swoje siły w łóżku. Nie wiem, czy to działanie ćwiczeń, czy zwykłe psychologiczne sztuczki, ale erekcja stała się po prostu niesamowita, a zadowalać kobietę mogę godzinami. Czy to nie jest wspaniałe?