Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany

PYTANIA / ODPOWIEDZI

Jaka jest zasada działania metodyki powiększenia członka?

W wyniku mnóstwa badań zebranoinformację, która pozwalała w najkrótszych terminach osiągnąć imponujące rezultaty w dziedzinie powiększenia męskiego narządu płciowego, stworzono kilka efektywnych metod. Podstawą niniejszych metodyk są ogólne zasady, oparte na prostych i skutecznych ćwiczeniach. W czasie takiego działania, powiększenie rozmiarów członka odbywa się dzięki procesowi rozciągania i rostu nowych tkanek. To można porównać z metodą body buildingu..

Czy konieczna jest konsultacja z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania metodyki?

Nie. Te ćwiwczenia zostały aprobowane przez lekarzy. System ćwiczeń jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu. I naprawdę działa

W jakim wieku można zacząć stosowanie metodyki?

Unikalny system ćwiczeń można stosować w każdym wieku.

Ile czasu minie zanim osiągnę rezultaty?

Wszystko zależy od Twojej budowy fizjologicznej. I jeszcze od wielu czynników: psychologicznych, anotomicznych i fizycznych. Mężczyźni, którzy wypróbowali na sobie niniejszą metodykę, twierdzą, że po dwóch tygodniach są widoczne rezultaty!

Im większe doświadczenie w treningu, tym więcej rośniesz?

Tak, im dłużej trenujesz czasowo, tym bardziej imponujących rezultatów osiągasz.

Czytałem, że średnia długość członka płciowego – 15 centymetrów. Jak u mężczyzn innych narodowości czy mieszkających w innych krajach?

Na dzień dzisiejszy jednym z najbardziej wyczerpujących badań długości członka płciowego jest Raport Kinsey. W niniejszej pracy twierdzi on, że średnia długość penisa przedstawiciela białej rasy wynosi 15,7 cm, a obwód 9,4 cm, a przedstawiciela czarnej rasy człowieka – długość 15,9 cm i obwód 9,6 cm. Różnica stanowi tylko 0,2 cm, co nie jest statystycznie znaczną wielkością. W całości, różnica w rozmiarach jest minimalna, nawet można powiedzieć nieznaczny, i ten fakt jest znany w całym świecie.

Czy masturbacja ma wpływ na rost penisa?

Istnieje zdanie, że im więcej masturbujesz, tym mniej rośnie. W tej kwestii zdania apodzieliły się, wielu to potwierdza, inni (mniej więcej ta samo ilość osób) oświadcza, że tak nie jest

Czy wstępne rozgrzewanie ma wpływ na rost?

Bezpośredniego związku nie zauważono.

Jaką otrzymuję gwarancję?

Twoja przyjemność jest gwarantowana. Nie jesteś pierwszy, kto korzysta z niniejszej metodyki, a ci, którzy już poczuli na sobie efekt naszego programu, są zadowoleni i koontynują zamówienia nadal i nadal. Często nasi klienci opowiadają o tym swoim przyjaciołom.

Wiktor, 26 lat
Pierwsze rezultatyt były widoczne już po paru tygodniach. Nie mówię, że członek wyrósł od razu o 10 cm, ale poczułem przypływ siły seksualnej i mój członek niby zmężniał.
Mikołaj, 34 lata
Pierwsze zmiany, które zauważyłem po zastosowaniu Programu powiększenia członka, nastąpiły po tygodniu. Poczułem, że mam długotrwałą erekcję.
Roman, 25 lat
Po dwuch tygodniach ćwiczeń ja nie poznaję swój członek przy spojrzeniu na siebie w lusterku. Moja dziewczyna mówi, że stałem się bardziej wytrzymały w łóżku.
Konstanty, 23 lata
Po zastosowaniu metodyki mój członek stał się twardszy, silniejszy, i sztywniеjszy niż kiedykolwiek mogłbym sobie wyobrazić.
Maks, 24 lata
Ćwicząć na podstawie Waszego systemu mój członek stał się dłuższy okołu 2 cm i mniej więcej półtora razy grubszy. Metodyka jest wspaniała!
Aleksander, 23 lata
Chyba jak i większość, wątpiłem w efektywność metodyki. Postanowiłem podejść do tej kwestii naukowo i jakby co, rozwiać mit. Przed rozpocząciem ćwiczeń uważnie zmierzyłem członek. Mojemu zdziwieniu nie było granic, gdy po upływie półtora miesiąca powtórzyłem pomiary. Długość 3,5 cm i szerokość ponad centymetr więcej. To naprawdę działa, chociaż moje rezultaty są daleko od maksymalnych.
Dariusz, 30 lat
Po regularnych ćwiczeniach w ciągu dwóch i pół tygodnia długość zwiększyła się od 15,5 cm do 20,5 cm. Obwód zwiększył się mniej więcej o 2 centymetry. Nie rozliczałem na jakieś fantastyczne rezultaty, szczerze mówiąc, oczekiwałem ich całkowitego braku czy nieznacznych zmian.
Waldemar, 22 lata
…po dwu miesiącach stoisz i spoglądasz z góry na swój „mega – przyrząd“ i myślisz „Nic sobie... To jest niesamowite!”. Odzyskałam na nowo pewność siebie, stałem sią bardziej doświadczony w stosunkach seksualnych.
Olgierd, 29 lat
Zaimponowało mi to, na ile niniejsza metodyka jest prosta i rezultatywna. Mniej więcej w ciągu miesiąca osiągnąłem powiększenia mojego członka prawie o 6 cm! Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych rezultatów i moja przyjaciółka również!
Wiesław, 31 rok
Jednocześnie z tym rezultatem, który osiągnąłem, zrozumiałem, że duży członek w seksie – to naprawdę wspaniale! Bardzo dziękuję!
Mikołaj, 28 lat
Uwierzyłem w swoje siły w łóżku. Nie wiem, czy to działanie ćwiczeń, czy zwykłe psychologiczne sztuczki, ale erekcja stała się po prostu niesamowita, a zadowalać kobietę mogę godzinami. Czy to nie jest wspaniałe?